המלצות

קראו מה הלקוחות מספרים עלינו
חפוז שליחויות
קבוצת חפוז גאה לבחור בקפיטל 100!
ממנה רכשה את ציי הרכב שלה לשנים האחרונות. אנחנו סומכים על אליאור ואסף, המצטיינים הן במקצועיותם והן ביחס האישי שהם מעניקים ללקוח, שמחים על שיתוף פעולה הדדי ומקווים להמשיך לעבוד יחד לאורך זמן.
אנחנו איתכם לאורך כל הדרך, ממליצים עליכם בחום!
בהערכה,
אופק אסרף, מנכ"ל
CHEETAH GROUP LOGO
גם צ'יטה בחרה קפיטל 100 !
לאחר בדיקות רבות ומגוונות, קבוצת צ'יטה גאה לבחור בקפיטל 100, ממנה רכשה ומימנה את מאגר רכבי החברה שלה. אנו סומכים על אליאור ואסף, המצטיינים הן במקצועיותם והן ביחס האישי שהם מעניקים לכל לקוח, שמחים על שיתוף הפעולה ההדדי ומקווים להמשיך לעבוד יחד לאורך זמן. אנו איתכם לאורך הדרך, ממליצים עליכם בחום !
בהערכה,
שמעון מרמרלי, מנכ"ל משותף
שלומי קלדרון, מנכ"ל משותף
גיל גרופ
גם גיל גרופ בחרה קפיטל 100 !
גיל גרופ - צוות הנהגים וההנהלה,
מוקירים, מכבדים ואומרים תודה לקפיטל 100, על המקצועיות והמסירות.
המשיכו לעשות חיל,
הנהלת גיל גרופ
מלגזות
גם ד"ר מלגזות בחר קפיטל 100 !
ברצוני להודות על השרות הנפלא והמקצועי שניתן לנו מחברת קפיטל 100 ולהמליץ עליה. קפיטל 100 ליוו , ייעצו באדיבות, אמינות, ומקצועיות יוצאת דופן ברכישת ומימון רכבי החברה. אין ספק להמשכיות דרך משותפת
יישר כוח ובהצלחה!
רועי שני, מנכ"ל
ד.ג
גם דגש בחרה קפיטל 100 !
לאחר בדיקות רבות ומגוונות ברכישת רכבים מסחריים לציי הרכב, חברת דגש חלקי חילוף בע"מ.
בחרה הנהלת החברה בשירותיה של קפיטל 100 מימון כלי רכב לייצג אותה ברכישה ומימון של חידוש ציי רכבי הקבוצה לשנת 2022.
לאורך ניהול המשא ומתן מול יבואני הרכב קיבלנו יחס אישי אמין ומקצועי מצוות קפיטל 100 בראשות אסף שי ואליאור.
אנו ממליצים בחום רב ושמחים על שיתוף הפעולה הפורה בין החברות.
בברכה,
ברוך נחמיאס
מנכ"ל הקבוצה
להב - לשכת ארגוני העצמאים והעסקים בישראל
גם להב בחרה קפיטל 100 !
כנשיא להב, לשכת הארגונים והעצמאים בישראל - ארגון המאגד מעל 60 ארגוני עצמאים וכרבע מליון עצמאים ובעלי עסקים קטנים בישראל, אני מברך ומוקיר על כל פתיחה של עסק חדש בישראל, בעיקר בתקופה מורכבת זו של אי ודאות בעקבות משבר וירוס הקורונה. מהיכרות אישית איתך, אין לי ספק שתמשיך במסורת ארוכת השנים של עבודה מקצועית, שירותית ומהימנה, בדיוק כפי שעשית בעבר. לקוחות קפיטל 100 זכו בפלטפורמה נכונה ומדויקת, ואמליץ בחום לכל מכריי הזקוקים למתן מימון לכלי רכב להצטרף ולקחת בה חלק. אני מאחל לך ולכל העומדים בראש החברה הצלחה רבה בהמשך הדרך.
בברכה,
עו"ד רועי כהן
נשיא להב - לשכת ארגוני העצמאים והעסקים בישראל
טראק טו גו
טראק טו גו בוחרת קפיטל 100 !
חברת טראק טו גו גאה לעבוד עם קפיטל 100 ,ממנה אנו רוכשים ומממנים את צי רכבי החברה. אנו סומכים על אסף ואליאור המצטיינים במקצועיותם, באמינותם וביחס האישי שהם מעניקים לנו. שמחים על שיתוף הפעולה ההדדי ומקווים שנמשיך לעבוד יחד עוד שנים ארוכות. אנו איתכם לאורך הדרך, ממליצים עליכם בחום!
בברכה,
קובי בן אור
מנכ"ל הקבוצה
סחוטים לוגו
קפיטל 100 חברת רכישה ומימון רכבים לחברה. אסף ואליאור אתם אלופים , מקצועיים ומקסימים! שירות ואמינות מס 1! בטוחים שנמשיך את שיתוף הפעולה גם בעתיד וממליצים עליכם בחום ! תודה!
קובי פינטו
מנכ"ל טבעי נטו סחוטים בע"מ
השליח בשבילנו
השליח בשבילנו בוחרת קפיטל 100 !
מאז שהתחלנו לעבוד עם קפיטל 100 ירדה לנו כל ההתעסקות והכאב ראש בקניית רכבים. פגישה אחת והרכב המתאים ביותר לצרכים ולתקציב שלנו בדרך אלינו.
בברכה,
השליח בשבילנו
אור בוס
חברת אור-בוס הסעות בע"מ גאה ושמחה להיות מקהל לקוחותיה של חברת קפיטל 100. הולכים יד ביד לאורך שנים רבות ומאחלים המשך תמיכה משותפת. וממליצים בחום. תודה!
דניאל שוקרני
מנכ"ל אור-בוס הסעות בע"מ
san logo
חברת קפיטל מעניקה שירותי נאמנות ותפעול לעסקאות פיננסיות. אני רוצה להודות לחברת קפיטל על המענה המהיר, המקצועיות, האמון והיחס האישי של נציגי המכירות – אליאור ואסף היקרים! שירות אדיב ומקצועי. ממליץ בחום!!
אבי נחמני
מנכ"ל סאן הסעות והובלות בע"מ